Evolve

Od Turtle rock Studios, tvůrců Left 4 Dead, přichází nově vyvíjená hra, s novou generaci multiplayerových stříleček, kde čtyři Lovci nastoupí proti jednomu, Monstera řízená počítečem dodávají adrenalin v 4V1 zápasech.

Přečíst celé »

Legend of Grimrock 2

Rok se s rokem sešel a Almost Human nám opět naservírovali další partičku „šťastných“ vězňů a další cestu za svobodou. Tentokrát vám nebude v cestě stát rozlehlé podzemní vězení, nýbrž neznámý ostrov (nebojte, na podzemní kobky taky dojde) a jeho podivného pána, jež vám pro svoje povyražení připravil cestu plnou zkoušek, hádanek a nástrah.

Přečíst celé »

Marvel Heroes

Marvel Heroes – projekt, který vznikl díky spojení Davida Brevika, Gazillionu a Marvelu, měl zpočátku silné „porodní bolesti“ a spoustu hráčů ho opustilo. Postupem času, ale díky spolupráci s komunitou a vytrvalosti vývojářů, dal na počáteční problémy zapomenout.

Přečíst celé »

Gothic 2

Gothic 2 je RPG hra, která byla vydána v roce 2002. Hru vyvinulo německé studio Piranha Bytes a vydal rakouský vydavatel JoWooD. Gothic 2 přímo navazuje Gothic 1 a využívá vylepšeného enginu svého předchůdce.

Přečíst celé »

Gothic

Spojením RPG a akční hry vznikla směs, jež se s jistotou zalíbí jak milovníkům hry Diablo, tak ságy Baldur´s Gate. První, co hráče upoutá je nádherné grafické zpracování.

Přečíst celé »

Battlefield Hardline

Policie vs. Zločinci, Battlefield styl.

A security truck loaded with cash lays abandoned in a parking garage, and you only have seconds to cram as much cash as possible into your backpack before the cops arrive. Stray bills flutter behind you as you make a mad dash for the elevators.

Přečíst celé »