Legend of Grimrock 2

Rok se s rokem sešel a Almost Human nám opět naservírovali další partičku „šťastných“ vězňů a další cestu za svobodou. Tentokrát vám nebude v cestě stát rozlehlé podzemní vězení, nýbrž neznámý ostrov (nebojte, na podzemní kobky taky dojde) a jeho podivného pána, jež vám pro svoje povyražení připravil cestu plnou zkoušek, hádanek a nástrah.

Přečíst celé »

Marvel Heroes

Více než rok, který uplynul od vydání “Diablovky“ Marvel Heroes s sebou kromě dalších významných herních změn přineslo i změnu názvu, kterou se Gazillion chtěl evidentně oprostit od extrémně zpackaného launche hry. Před více než rokem si hra zasloužila snad jenom nálepku “open beta“ a svou zabugovaností, naprostou absencí smysluplného end-game contentu a předraženými hrdiny doslova vyhnala spoustu hráčů.

Přečíst celé »

Asphalt8: Airborne

U závodních her tak nějak všeobecně platí, že tam nenajdete Škodovku… nemyslím si, že by to bylo způsobeno tím, že je tahle značka ve světě prostě málo profláknutá. Spíše bych sázel na to, že se prostě grafikům, programátorům, a bůhví komu ještě, nechce dělat s auty, se kterými by stejně nikdo nehrál. Jednak Škodovka nemá zrovna dream vizáž drahých vozidel, a druhak představa Fabie řítící se s nitrem dálnicí, nechávajíc za sebou v prašném oblaku Lamborghini, je přinejmenším komická.

Přečíst celé »

All Points Bulletin: Reloaded

All Points Bulletin( dále již APB ) je akční hra podobná hře Grand theft Auto s tím rozdílem že je určena přímo na multiplayer.

Přečíst celé »

ArcheAge

Hledáte revoluční gameplay, strhující grafiku nebo silný příběh? Nic z toho vám ArcheAge nenabídne a přesto vám může nabídnout spoustu zábavy. Pokud tedy máte dostatek času nebo jste ochotni investovat do hry nějaký peníz. Ne, ArcheAge nemá skvěle propracovaný F2P model a jestliže chcete, svůj postup vpřed urychlit není nic jednoduššího než utrousit trochu z obsahu vaší peněženky.

Přečíst celé »